Tarybos posėdyje Viečiūnų progimnazijos direktore paskirta Ž. Krivonienė

Spalio 31 dieną posėdžiavusi Druskininkų savivaldybės Taryba priėmė sprendimą Viečiūnų progimnazijos direktore paskirti 19 metų pedagoginį darbo stažą turinčią technologijų ir ekonomikos mokytoją metodininkę Žanetą Krivonienę, kurią pasveikino ir sėkmės naujame darbe palinkėjo meras R. Malinauskas.  Ž. Krivonienė laimėjo Druskininkų savivaldybės skelbtą konkursą Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazijos direktoriaus pareigoms eiti ir į šias pareigas paskirta 5-eriems metams. Ž. Krivonienė yra Leipalingio miestelio bendruomenės pirmininkė, aktyviai dalyvauja renginiuose, dirba su jaunimu.  Druskininkiečiai Ž. Krivonienę apibūdina kaip veiklią, pozityvią, idėjų nestokojančią pedagogę, o pati Žaneta sako, kad mokykla yra jos gyvenimas - pažinti jauną žmogų ir padėti jam užaugti didžiulė atsakomybė.  „Aš tikiu mokinių gebėjimais. Dirbant su jaunimu labai svarbu atvirumas, lankstumas, pozityvumas ir darbas ne iš pareigos. Esu įvairių pokyčių projektų dalyvė, rengiau pavyzdinius ugdymo planus, skaitmenines mokymo programas, padėjau jauniems žmonėms konsultuojant karjeros klausimais.  Mano „gyvenimą mokykla“, vadovavimo ir komandinio darbo gabumus pastebėjo ir vietinė bendruomenė, kuri paskatino dalyvauti konkurse“,  - sakė Ž. Krivonienė ir pažymėjo, kad jai, kaip mokyklos vadovei, labai svarbu bendradarbiavimas su mokyklos bendruomene, naujų veiklos formų įtraukimas, atvirumas pasiūlymams, diskusijoms, bendrų sprendimų priėmimas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, naujos idėjos.
 

Taryba pritarė projekto  „Eismo saugumo priemonių diegimas Druskininkų savivaldybėje“ įgyvendinimui. Šiuo projektu bus  sprendžiama eismo saugumo klausimai Druskininkų Sodų g. aplinkkelio atkarpoje, jungiančioje pėsčiųjų-dviračių takus „Žvaigždžių orbita“. Šie takai iki susikirtimo su Sodų g. nepritaikyti pėstiesiems ir dviratininkams. Norėdami patekti iš vieno tako į kitą pėstieji ir dviratininkai dalį kelio turi vykti važiuojamąja Sodų g. dalimi. Įgyvendinant projektą „Eismo saugumo priemonių diegimas Druskininkų savivaldybėje“ bus įrengtas pėsčiųjų-dviračių takas Sodų g. aplinkkelio atkarpoje, jungiančioje pėsčiųjų-dviračių takus ‚Žvaigždžių orbita“, pėsčiųjų-dviračių take įrengtas apšvietimas ir kelio ženklai, kelio dangos ženklinimas, tvorelės ir atitvarai.
Taryba patvirtino apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašą, kuriame - 16 fiziniams ir juridiniams asmenims priklausančių pastatų. Dar vasarą visiems neprižiūrimų ar apleistų pastatų savininkams buvo išsiųsti raginimai susitvarkyti jiems priklausantį turtą, dalis savininkų į raginimus sureagavo. Kaip informavo Ūkio skyriaus vedėjas Valdas Kuleckas, Tarybos patvirtintas sąrašas bus perduotas Valstybinei mokesčių inspekcijai 2018 metų Nekilnojamojo turto mokesčio skaičiavimui. Apleistam ar neprižiūrimam nekilnojamojo turtui skaičiuojamas maksimalus turto mokestis.
Pasikeitus LR teisės aktams tikslinti Vietinės rinkliavos už leidimo įrengti išorinę reklamą Druskininkų savivaldybės teritorijoje išdavimo nuostatai ir nustatyta minėta rinkliava.  Praėjusiais metais už išorinės reklamos įrengimą buvo surinkta 41,5 tūkst. eurų, šiais metais - jau 46 tūkst. eurų.
 Taryba pritarė ir Druskininkų savivaldybės biudžeto pakeitimo projektui. Biudžetas didėja 259 tūkst.eurų, šį pokytį lėmė dotacijos, į biudžetą sumokėti mokesčiai ir kitos pajamos. Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Vyda Amšiejienė akcentavo, kad savivaldybė turi daug idėjų, projektų, todėl poreikis didesnėms biudžeto lėšoms visada išlieka, o biudžeto vykdymas stabiliai.
Atsižvelgiant į šį rudenį savivaldybėje vykusių seniūnaičių rinkimų rezultatus bei vadovaujantis LR vietos savivaldos įstatymu, kuris numato, kad Etikos komisijoje ir Antikorupcijos komisijoje seniūnaičiai arba visuomenės atstovai turi sudaryti ne mažiau kaip 1/3 komisijos narių, Taryba priėmė sprendimą į minėtas komisijas įtraukti naujai išrinktus seniūnaičius. Į minėtas komisijas įtraukti: Bilso seniūnaitijos seniūnaitė Jurgita Cimakauskienė, Klonio seniūnaitijos seniūnaitis Tadas Zakarackas, Ilgio seniūnaitijos seniūnaitė Jūratė Vaičiulionienė, Neravų seniūnaitijos seniūnaitė Rima Bosicienė,
Šiame Tarybos posėdyje ir vėl buvo svarstomas klausimas dėl Kontrolės komiteto sudėties. Primename, kad iš Kontrolės komiteto atsistatydinus liberalui K. Kakliui ir konservatoriui A. Balkei, Liberalų ir Mišrios frakcijos privalo pateikti į Kontrolės komitetą savo kandidatus. Šiame Tarybos posėdyje minėtos frakcijos vėl siūlė tas pačias liberalo J. Šarkaus ir nuo lapkričio 1 dienos Taryboje nebedirbsiančio konservatoriaus V. Semeškos kandidatūras, kurioms Tarybos nariai nepritarė. Atsižvelgiant į tai, kad Tarybos posėdyje kitų kandidatūrų pasiūlytą nebuvo, klausimo svarstymas atidėtas.

Griežtai draudžiama Druskininkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Druskininkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Druskininkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.95.63.218.

Rašyti

Portalo Druskininkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Druskininkai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

VMI gyventojams pradeda grąžinti pajamų mokesčio permokas

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad VMI, teisingai užpildžiusiems ir pajamų deklaracijas pat...

Narcizų žydėjimo šventė Druskininkuose

Balandžio 19-22 dienomis Druskininkai kviečia į Pavasario šventę. Pagrindinis šventės akcentas – Vijūnėlės parke žiedus skleidžiantys ap...