Ieškoma būdų tobulinti VšĮ Druskininkų ligoninės veiklos galimybes

Siekdama nustatyti optimalias veiklos kryptis bei įvertinti VšĮ Druskininkų ligoninė materialinių, finansinių ir darbo išteklių naudojimą ekonomiškumo, efektyvumo ir rezultatyvumo požiūriu Druskininkų savivaldybės taryba gegužės 28 dieną vykusio posėdžio metu priėmė sprendimą Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšomis atlikti VšĮ Druskininkų ligoninės veiklos įvertinimą nustatant veiklos tobulinimo galimybes.

Praeitą savaitę, po keturis mėnesius trukusio audito, Druskininkų savivaldybėje lankėsi VšĮ Druskininkų ligoninės veiklos vertinimą atlikusios UAB „Civitta“ direktorius Kęstutis Jovaišas ir projektų vadovė Laura Šėrytė, kurie susitikę su Druskininkų savivaldybės bei VšĮ Druskininkų ligoninė atstovais ir darbuotojais pristatė VšĮ Druskininkų ligoninės veiklos įvertinimo nustatant veiklos tobulinimo galimybes ataskaitą bei aptarė svarbius su ligoninės veiklos vertinimu susijusius klausimus.
„Prieš keletą mėnesių gavę užduotį įvertinti Druskininkų ligoninės veiklą pradėjome darbą. Tačiau analizavome ne tik įstaigos veiklą, bet ir kokią reikšmę savivaldybei turi pati įstaiga. Vyko nemažai interviu su darbuotojais, gavome labai daug informacijos apie darbo užmokestį, etatus, vykdomas operacijas, procedūras, darbuotojus. Tai leido mums suprasti kas ir kaip vyksta“, - susitikime kalbėjo Kęstutis Jovaišas. UAB „Civitta“ vadovas pabrėžė, kad norint įgyvendinti strateginį tikslą – išlaikyti ligoninę su jos statusu reikia subalansuoti personalo struktūrą, ieškoti finansavimo galimybių. „Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad visi planuojami pokyčiai yra susiję su ligoninės veikla, tad tik pati ligoninė gali įgyvendinti pokyčius“, - kalbėjo K. Jovaišas.
UAB „Civitta“ darbuotojai išsamiai išanalizavę situaciją pateikė savo rekomendacijas.

Vieną iš rekomendacijų VšĮ Druskininkų ligoninė jau vykdo. Pasak ligoninės direktoriaus V. Meižio jau suformuota Pokyčių grupė. Pirmu žingsniu V. Meižis įvardijo priėmimo, skubios pagalbos ir konsultacinės poliklinikos pertvaką. Druskininkų ligoninės vadovas taip pat kalbėjo ir apie planuojamus personalo pokyčius.   
 „Aplinkiniams kalbant apie pokyčius sveikatos sistemoje mes ėmėmės konkrečių darbų. Samdydami specialistus Druskininkų ligoninės įvertinimui pabrėžėme, kad mums svarbu sužinoti ir šios įstaigos veiklos tobulinimo galimybes, nes siekiame, kad Druskininkų ligoninėje būtų teikiamos savalaikės, aukštos kokybės paslaugos tiek druskininkiečiams tiek miesto svečiams.“, – kalbėjo susitikime dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.


Griežtai draudžiama Druskininkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Druskininkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Druskininkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 100.24.46.10.

Rašyti

Portalo Druskininkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Druskininkai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Druskininkuose vyras smurtavo prieš moterį

Druskininkuose, Baravykų gatvėje esančio buto kambaryje, vyras smurtavo prieš žmoną.

Energijos suteikiantis maisto papildas saugo širdį nuo pažeidimų

Vartodami kofermento Q10, į vitaminą panašaus energijos apykaitą pagerinančio junginio, antioksidanto papildus, galite apsisaugoti nuo žalos, ku...