Kurorto šventės teatralizuotoje eisenoje garbinga misija teko prekybos centrui „Senukai“

 
Druskininkų kurortas šiemet atšventė 220 metų jubiliejų. Vienas iš tradicinių šventės renginių - kasmetinė teatralizuota šventinė eisena, kurioje aktyviai dalyvavo vietos įmonės. Garbinga užduotis vežti miesto herbą šiemet teko praėjusių metų pabaigoje Druskininkuose atidaryto „Senukų“ prekybos centro darbuotojams.

Šventinėje eisenoje,  kuri nuo „Statoil“ degalinės iki Pramogų aikštės nusidriekė apie 3 kilometrus, dalyvavo kelios dešimtys „Senukų“ darbuotojų, kuriems džiugi eisena kartu buvo ir ypatinga Druskininkų miesto kultūros centro užduotis.
 
Pasirodo, garbingam miesto jubiliejui paminėti Kultūros centro darbuotojai pagamino įspūdingo dydžio herbą, kad vėliau nebuvo kam jį pakelti. Nutarta pasitelkti vietos prekybininkų pagalbą.

„Kokia gi šventinė eisena be miesto herbo, tad nedvejodami ėmėmės misijos jį gabenti Negalėjome likti abejingi, tad radome laisvą keltuvą, kuris puikiai šiai misijai tiko“, – kalbėjo Druskininkų prekybos centro „Senukai“ vadovas Tomas Antanavičius pripažindamas, jog jaudulio, kad viskas pasisektų ir herbas nenukristų, buvo daug.
 
Šventinėje eisenoje dalyvavo 22 prekybos centro darbuotojai. Dar keletas darbuotojų, kad šventinė eisena būtų gausesnė, pasikvietė savo atžalas. Taigi pirmą kartą dalyvaudami eisenoje „Senukai“ miestelėnus nustebino gausiu būriu ir geros nuotaikos užtaisu.
 
Kaip pasakojo  Druskininkų prekybos centro vadovas, šventei ruoštasi  kelias savaites. „Visi drauge svarstėme, kaip galėtume atrodyti, kokią žinią miestiečiams perduoti. Galiausiai nusprendėme demonstruoti vasarą ir virsti laimę ir meilę simbolizuojančiomis boružėmis. Norėjome eiseną stebintiems miestiečiams dovanoti gerą nuotaiką, priversti nusišypsoti vieni kitiems – juk vasara! Džiaugiamės, kad  kolegos iš centrinio „Senukų“ biuro taip pat entuziastingai palaikė mintį dalyvauti eisenoje ir padėjo gaminti dekoracijas”, – dalijosi prisiminimais prekybos centro vadovas.
 
Nors daugelis prekybos centro darbuotojų dalyvavo šventinėje eisenoje, tai nesutrukdė pirkėjų aptarnavimui. „Parduotuvėje liko keli darbuotojai savanoriai, o visi kiti iškeliavo trumpai 3 kilometrų kelionei. Tai yra puikus būdas darbuotojams įsilieti į vietos bendruomenę, juk mes esame jos dalis“, – įsitikinęs T. Antanavičius.
 
Kaip portalui druskininkietis.lt sakė T. Antanavičius, darbuotojų dalyvavimas šventinėje eisenoje – viena iš motyvacijos priemonių. Vadovo teigimu, dalyvavimas tokiuose renginiuose ne tik reprezentuoja įmonę, bet ir sutvirtina darbuotojų komandą. Visi drauge ruošėsi, dalijosi įspūdžiais, geromis emocijomis ir energija. Tokie dalykai suburia ir sustiprina kolektyvą, moko darbuotojus komandinio darbo principų, kurie mūsų įmonėje yra labai svarbūs. 
 
Prekybos centre „Senukai“ darbuotojams taikoma ir daugiau motyvacijos priemonių. „Kartą į ketvirtį renkame skyriaus geriausius darbuotojus, taip pat norinčiuosius siunčiame į mokymus. Tai  leidžia visiems tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Bendrovės darbuotojus taip pat apdraudžiame papildomu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų, suteikiame galimybę dalyvauti sveikatos profilaktikos programose,  išskirtines nuolaidas apsiperkant „Senukų“ prekybos centruose visoje Lietuvoje, daugeliui darbuotojų suteikiame darbo telefoną ir neribotą pokalbių sąskaitą. Nepamirštame pasveikinti ir premijomis įvertinti ilgamečių darbuotojų, maloniomis staigmenomis ir dovanomis Kalėdų ir kitų švenčių proga džiuginame ir darbuotojų šeimas. Nė vienas darbuotojas nelieka nepastebėtas“, – sakė įmonės vadovas.
 
Druskininkuose „Senukai“ veikia nuo praėjusių metų spalio. Prekybos centras įsikūrė buvusios parduotuvės „Pasidaryk pats“ patalpose.  Į plėtrą Druskininkuose iš viso investuota 2 mln. litų.  
 
„Planuojame dar labiau išplėsti prekių ir paslaugų asortimentą. Nestovime vietoje, nuolat pateikiame naujienų, taip pat stengiamės operatyviai reaguoti į klientų, pirkėjų pageidavimus“, – sakė T. Antanavičius.
 
Praėjusių metų spalį Druskininkuose duris atvėręs prekybos centras „Senukai“ miesto gyventojams išties buvo didelis išsigelbėjimas.  Bankrutavus parduotuvei ,,Pasidaryk Pats“, druskininkiečiams reikiamų prekių tekdavo važiuoti į Alytų. „Parduotuvės atidarymas buvo sutiktas palankiai, o  dabar jau džiaugiamės turėdami ir pastovių pirkėjų, bendradarbiaudami su vietos statybų įmonėmis“, – kalba įmonės vadovas.
 
Šiandien  Druskininkų prekybos centras „Senukai“ gali pasiūlyti beveik 20 tūkst. skirtingų prekių. Čia galima  įsigyti santechnikos, tvirtinimo, elektros prekių, buitinių prietaisų, namų apyvokos prekių, sodo daržo, apdailos bei statybinių medžiagų, pasinaudoti kone dvidešimčia įvairių paslaugų.

                                                                                           Ina Grigūnaitė

Griežtai draudžiama Druskininkietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Druskininkietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Druskininkietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.174.43.27.

Rašyti

Portalo Druskininkietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Druskininkai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.